logo masterlogis Strefa klienta Kontakt O nas Cennik Możliwości

Ogranicz koszty i zarabiaj więcej!

Ofertę otrzymasz po wypełnieniu formularza

Przyjęcie towaru od 5 zł za paletę


Opłata za przyjęcie towaru pobierana jest za rozładunek oraz podstawowe przygotowanie towaru do dalszych operacji (segregacja, umieszczenie w regale). Dodatkowo możesz zlecić nam szereg usług dodatkowych np. metkowanie, przepakowanie itp.

Magazynowanie od 15 zł* miesięcznie za 1 m³


Każdy produkt podczas przyjęcia na stan magazynowy jest mierzony i ważony, następnie dokonujemy przeliczania Twoich produktów na metry sześcienne. Opłata jest naliczana na podstawie największej zajętej przestrzeni w miesiącu, dzięki czemu masz możliwość optymalizowania kosztów magazynowania.

Od 4,40 zł za przygotowanie zamówienia


Opłata uzależniona jest od miesięcznego wolumenu, ilości produktów w zamówieniu oraz wykonanych usług dodatkowych (np. dołączenie faktury do paczki). Dodatkowo naliczamy opłaty za wykorzystanie opakowań, jednak koszt ten rozliczany na podstawie realnych kosztów zakupu materiałów, masz możliwość również dostarczania opakowań we własnym zakresie.

Obsługa zwrotów od 5 zł za paczkę


Dokonamy oględzin oraz prześlemy do Ciebie informację o stanie towaru. Wszystkie uszkodzenia zostaną sfotografowane. Następnie będziemy czekać na dalsze dyspozycje w sprawie zwróconego towaru. Usługa obejmuje także skanowanie i wysłanie na adres e-mail dokumentów znajdujących się w paczce np. formularza odstąpienia od umowy.

Darmowa integracja API z Twoim sklepem


W ramach darmowej integracji API pobieramy zamówienia bezpośrednio z Twojego sklepu internetowego, allegro lub innego źródła oraz synchronizujemy ich status. Dodatkowe opłaty pobieramy m.in. za statusy SMS, wystawianie e-faktur.

Niskie ceny usług kurierskich


Możemy wysyłać zamówienia na Twojej umowie kurierskich lub naszej. Wysyłając za naszym pośrednictwem zyskujesz możliwość dołączenia do „grupy zakupowej”, im większy wolumen realizują nasi Klienci tym mocniej możemy negocjować z kurierami stawki za usługi.

* Promocja dla klientów, którzy podpiszą umowę do 01.11.2019

Szczegółowy cennik usług otrzymasz po wypełnieniu formularza
Współpracujemy z
Biuro handlowe

Grupa Anstar sp. z o.o.
al. Kasztanowa 3A
53-125 Wrocław
NIP: 8992790037

Tel.: 71 750 62 45
E-mail: kontakt@masterlogis.pl

Magazyn

Masterlogis
Techników 1C
55-220 Jelcz-Laskowice

Zdjęcie satelitarne magazynu. Powierzchnia o wielkości siedmiu boisk piłkarskich (50 000 m²) po fabryce autobusów Jelcz S.A.

Administratorem Państwa danych jest Grupa Anstar sp. z o.o. al. Kasztanowa 3A, 53-125 Wrocław, NIP: 8992790037, KRS: 0000616640, REGON: 364391270. Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.