logo masterlogis Kontakt O nas Cennik Możliwości

Wiele możliwości dla Twojego sklepu

Damy radę z każdym projektem!

Inteligentne rozwiązania informatyczne


Do obsługi zamówień wykorzystujemy program Baselinker, z którego korzysta większość firm e-commerce w Polsce. Baselinker otwiera nam możliwości na bezpłatne połączenie niemal z każdym oprogramowaniem sklepowym, kurierem i marketplace (allegro, amazon, empik, eBay). Dzięki programowi Baselinker jesteśmy w stanie inteligentnie obsługiwać Twoje zamówienia i magazyn.

Nieograniczona przestrzeń magazynowa


Kiedyś w naszym budynku tworzono autobusy, teraz całość zaadaptowana jest na ogromny magazyn z wieloma dokami przeładunkowymi, dzięki czemu zyskujesz gwarancje niemal nieograniczonej przestrzeni, z której możesz skorzystać wraz z rozwojem Twojej firmy.

Żadna dostawa nam nie straszna


Profesjonalnie zorganizujemy rozładunek Twoich dostaw za pomocą wózków widłowych lub ręcznie. Dodatkowo oferujemy możliwość rozładunku całych kontenerów. Gwarantujemy prosty i przyjazny sposób awizacji dostaw oraz wykonamy zgodnie z Twoimi wytycznymi czynności dodatkowe np. nadanie kodów, przepakowanie, metkowanie.

Realizacja zamówień w max 24h


Twoi klienci nie mogą długo czekać. Zamówienia wysyłamy zazwyczaj w tym samym lub kolejnym dniu roboczym. Paczki przygotujemy według Twoich wytycznych np. dołożymy kod rabatowy, wystawimy fakturę lub paragon. Dodatkowo o wysyłce zamówienia możemy poinformować Twojego klienta za pomocą powiadomień SMS i/lub e-mail.

Różne sposoby wysyłek


Zapewniamy wygodny i szybki sposób dostawy paczki lub palety do odbiorcy. DPD, Paczkomaty, Poczta Polska to przewoźnicy, z którymi stale współpracujemy. Im większy wolumen realizują nasi Klienci, tym mocniej możemy negocjować z kurierami stawki za usługi. Dodatkowo możemy przygotowywać paczki na liście przewozowym firm kurierskich, z którymi współpracujesz.

Obsługa zwrotów i reklamacji


Jesteśmy w stanie zorganizować sprawną obsługę zwrotów i reklamacji w Twojej firmie. Jeżeli produkt przyjdzie uszkodzony, niezwłocznie poinformujemy Cię o rodzaju uszkodzeń i prześlemy zdjęcia. Ponadto, możemy przygotować go do dalszej sprzedaży np. przepakowując go w nowe opakowanie.


Współpracujemy z
Biuro handlowe

Grupa Anstar sp. z o.o.
al. Kasztanowa 3A
53-125 Wrocław
NIP: 8992790037

Tel.: 71 750 62 45
E-mail: kontakt@masterlogis.pl

Magazyn

Masterlogis
Techników 1C
55-220 Jelcz-Laskowice

Zdjęcie satelitarne magazynu. Powierzchnia o wielkości siedmiu boisk piłkarskich (50 000 m²) po fabryce autobusów Jelcz S.A.

Administratorem Państwa danych jest Grupa Anstar sp. z o.o. al. Kasztanowa 3A, 53-125 Wrocław, NIP: 8992790037, KRS: 0000616640, REGON: 364391270. Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.